1

Душові кабіни нового покоління

за індивідуальним замовленням
  • Безпечне загартоване скло товщиною 8 мм
  • Надійна і довговічна фурнітура
  • Гарантія 24 місяці
Каталог продукції
Дбайливий сервіс
Наші консультанти нададуть вичерпну інформацію про кожну з моделей і допоможуть підібрати оптимальний варіант, який доставлять Вам в найкоротші терміни.
2 роки гарантії
Якість нашої продукції підтверджується багаторічним досвідом і довірою клієнтів. Ми також надаємо 2 роки гарантії на придбані душові кабіни та комплектуючі.
Преміум комплектуючі
Душові кабіни Dobar Glass виробляються з матеріалів преміального класу згідно передовим технологіям і міжнародним стандартам.
Якісні комплектуючі з Європи і США

Для виготовлення душових кабін ми використовуємо загартоване скло товщиною 8 мм і високоякісну фурнітуру з нержавіючої сталі європейського і американського виробництва. Продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості.

Про компанію
Досвід виготовлення душових кабін більше 10 років

Dobar Glass - це колосальний досвід в сфері виготовлення душових кабін по індивідуальним замовленням, інновацій та бездоганного клієнтського сервісу. Більше 10 років ми присвятили вдосконаленню якості своєї продукції і продовжуємо це робити.

Наші роботи
Отримуємо справжнє задоволення від стильних ванних кімнат.
#dobarglass

DobarGlass —
сучасні душові кабіни під замовлення

Наша компанія розробляє ексклюзивні душові кабіни, дизайн яких визначається індивідуальними вподобаннями клієнта. Зупинивши вибір на моделі, що сподобалася, Ви можете скорегувати кожен з її параметрів, додати бажані модифікації, підібрати стильну фурнітуру. Ми розрахуємо вартість Вашого замовлення, створимо і доставимо унікальну душову кабіну в будь-яке місто України.

Продукція Dobar Glass - це гарантія комфорту і основа вишуканих інтер'єрних рішень для ванної кімнати. Кожен з елементів дизайну наша команда розробляє відповідно до останніх трендів, надаючи доступну та в той же час розкішну продукцію, яка зацікавить навіть найдосвідченіших клієнтів.

О компании