Вкажіть розміри
{{field.title}}, мм
{{select.name}}
{{ select.active_name }}
вибрати
{{select.modal_title}}
{{select.name}}
{{price}}грн

Витончені риси перегородки перетворюють ванну кімнату в сучасний куточок будинку.

Відкрита конструкція по типу "кутової кабінки". Вхід розміщується з правого або лівого боку.

Наскрізний або накидний тримач скла

Сучасний, лаконічний дизайн тримача надає конструкції легкий, довершений вид. Тримачі виготовляються з полірованої нержавіючої сталі. Скло жорстко фіксується і міцно тримається.

Ідеальна герметичність кріплення

Конструкція виробів і спосіб монтажу дозволяють домогтися 100% герметичності та захисту від протікань. По закінченню монтажу, рекомендуємо змазати силіконом стик ущільнювача і стіни всередині кабіни.

Стильний і функціональний виріб з лаконічним дизайном. Ненав'язлива перегородка створює комфорт душової кабіни.

Точна інструкція з установки включена в комплектацію дверей, а також розміщена на цій сторінці он-лайн. Скляні панелі монтуються перпендикулярно по відношенню один до одного. Ширина проходу визначається відстанню між стінками конструктиву.

Як правильно визначити розміри майбутнього виробу?

Щоб безпомилково визначити габарити душової кабіни, слід враховувати розміри ванної кімнати в цілому. Якщо це приміщення просторе і дозволяє розташувати виріб будь-якої форми, то встановлюють той тип душових кабін, який виявиться найбільш комфортним. Головний критерій підбору в такому випадку - відсутність скутості рухів під час банних процедур.

Власникам середньостатистичної ванної кімнати доводеться зберігати кожну вільну ділянку площі. На нашому сайті Ви знайдете модель, яку можна встановити навіть у обмежених умовах. Слід враховувати мінімальні розміри кабінок: цей показник допоможе прийняти правильне рішення.

Хто може встановити душову кабіну?

Кожна душова кабіна доповнюється інструкцією з монтажу. Завдяки цим підказкам виконати установку виробу можна не володіючи особливими навичками. Рекомендуємо здійснювати подібну роботу не самостійно, а удвох з напарником.

Наскільки герметична скляна душова кабіна? Чи вдасться запобігти протіканню води?

Конструкції всіх душових кабін створені з урахуванням запобігання протіканню води. Проникнення вологи за межі виробу виключені. Високу герметичність забезпечують спеціальні ущільнювачі, а також грамотний процес монтування моделі.

Як зробити так, щоб на склі не залишалося слідів від крапель?

Догляд за стеклами та хромованими елементами душової кабіни здійснюють за допомогою різноманітних засобів для чищення, які можна придбати в магазинах. Серед них є речовини, що створюють на поверхні скла невидимий захисний шар. Він застерігає від утворення вапняного нальоту, слідів від крапель води та іншого.
Очистити поверхні можна перевіреними народними способами. Наприклад, після прийому душу необхідно обполоснути скляні елементи теплою водою, протираючи їх м'якою губкою. Профілактичні заходи допомагають зберегти естетичність конструкції. Стінки кабіни чистять простим еластичним скребком після прийому душу. Змахнувши патьоки і краплі відразу, Вам вдасться запобігти осіданню мильних речовин на поверхнях.

Хімічні реагенти з агресивним складом і неприємним запахом нерідко замінюють рідиною для миття посуду, з'єднаною з оцтом у однакових пропорціях. Суміш слід підігріти в мікрохвильовій печі протягом 1 хвилини. Але варто бути обережним з поверхнями із натурального каменю: вони не витримують впливу оцту. Для цього матеріалу використовують комбінацію миючого засобу і соди. Скло протирають одним із зазначених продуктів, який потім змивають теплою водою.

Існує спосіб очищення, який передбачає використання лимона. Плід розрізають навпіл, одну половину вмочують у харчову соду і натирають нею скляні поверхні. Після цього стінки промивають водою, при бажанні натирають лимонним маслом: воно сприяє відштовхуванню води і забруднень.

Що робити якщо в каталозі Ви не знайшли підходящого для Вас варіанта душової кабіни?

Якщо в асортименті нашого інтернет-магазину Вам не вдалося знайти душову кабінку з відповідним конструктивом, не варто впадати у відчай. Зв'яжіться з нашим співробітником і повідомте про проблему. Ми будемо раді надати допомогу і створити проект виробу, враховуючи зазначені Вами параметри.

Що входить у вартість скляної конструкції?

Будь-яка скляна душова кабіна складається зі скла і фурнітури - вони впливають на формування вартості.

Чого чекати, якщо продукція розіб'ється під час доставки?

Клієнтоорієнтованість - один із ключових напрямків роботи нашої компанії. Замовлення (посилка) страхується перед відправкою. У разі пошкодження, яке виникло під час доставки, зіпсовані деталі будуть виготовлені заново і відправлені клієнту за рахунок компанії.

Яку фурнітуру ви використовуєте?

Для укомплектування душових кабін компанія використовує перевірену фурнітуру від італійського бренду Minusco Colcom, яка застосовується для цільноскляних моделей. Вона створюється для конструкцій з безпечними загартованими стеклами 6-8 мм прямої чи увігнутої конфігурації.

Слід зазначити чудові якості комплектуючих виробів з нержавіючої сталі AISI 304. Цей матеріал відрізняється зменшеною концентрацією вуглецю, а його компонентний склад (хром, нікель) забезпечує відмінні технічні характеристики.

Фурнітура стійка до природних і техногенних впливів. Вона запросто витримує тривалі контакти з прісною, солоною водою, лужно-кислотними розчинами. Для сталі характерний широкий діапазон робочих температур і екологічність. Матеріал не містить токсичних речовин, що дозволяє використовувати його у промислових цілях.

Яким повинен бути піддон для душової кабіни зі скла?

Душові піддони відрізняються за типажем. Облаштовуючи підлогу у ванній кімнаті, віддайте перевагу керамічній плитці. Такі вбудовані елементи ефектно виглядають без спорудження парапетів. Їх відсутність полегшить доступ до душової кабіни, що особливо актуально для дітей і людей з обмеженими фізичними можливостями. Подібне рішення потребує збереження невеликого ухилу (-10 мм) в сторону трапа.

Обладнання піддону з парапетом сприяє вирішенню кількох задач. Цей вид побудови необхідний, коли конструктив вимагає підвищення рівня підлоги в зоні душу. Він також позбавить від проблеми витікання води у разі засмічення зливу.

Ми радимо відмовитися від придбання пластикових піддонів з неякісного, нестійкого матеріалу. Незабаром він деформується під вагою людини, спричиняючи розгерметизацію сполучних елементів. При цьому руйнуються шви примикання піддону до стін. Несправності призводять до масштабного протікання води, через що постраждає не тільки власник приміщення, а й сусіди з нижнього поверху.

Якщо Ви вирішили придбати готову модель з заводу, слід віддати перевагу виробам, виготовленим із керамічних і композитних матеріалів. Вони є надійнішими і довговічнішими.

 

Виготовлення
Процес виробництва стандартизований, зазвичай займає не більше 14 робочих днів з моменту отримання оплати.
Оплата
Доступні варіанти: готівкою, на розрахунковий рахунок та онлайн оплата будь-якою картою Visa / MasterCard.
Доставка
Доставка безкоштовна. Здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.